Gres Yağları


Klübertemp Gr Ar 555

  Yüksek sıcaklık ve uygulamaları için çok amaçlı yağlayıcı gresdir . 250 ° C'ye kadar yüksek çalışma sıcaklıklarında kullanım için uygundur ve aynı zamanda tekstil alanında buhar,kimyasal gibi uygulama alanlarında mükemmel sonuçlar verir. Agresif ortamlara maruz kalan uygulamalar için kullanılır.

Külüber Klüberquiet Bq 72 72

  Uzun süreli yağlamalar için düşük gürültülü rulman gresidir. Özellikle ömür boyu yağlanmış kapaklı veya mühürlü sabit bilyalı ve rulmanlar için uygundur.

Klüber Barrierta L55/2

  Yüksek sıcaklıkta uzun süreli yağlama sağlar Gıda onaylı olması rahatlıkla kullanılabilir. Damlama yapmaz. İçerik maddesi TEFLON dur.

Klüberquiet Ghy 72

  Rulmanların uzun süreli veya ömür boyu yağlanması için sentetik yağlama gresidir. Elektirik motorlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 220 derece ye kadar damlama yapmaz.

Klüber Isoflex Lds 18 Specıal A

  İyi korozyon koruması ve yaşlanma ve oksidasyona karşı dayanıklılığı sayesinde uzun kullanım ömrü maliyetten tasarruf sağlar .

Klüber Isoflex Nca 15

  ISOFLEX NCA 15 düz ve mil yatakları için ve iyi basınç emme özelliklerine sahip dinamik olarak hafif bir gres türüdür. Özellikle yüksek hızlı ve düşük sıcaklıklı uygulamalarda uzun yıllar denenmiş ve test edilmiştir.

Kluber Isoflex Topas L 32 N

  ISOFLEX TOPAS L 32 ve L 32 N son derece düşük sıcaklıklarda çalışması için üretilmiştir.

Klübersynth Bh 72 422

  Yavaş çalışan rulmanlar için yüksek sıcaklık gresidir. Klübersynth BH 72-422 indirgeme maliyetlerinin özel bir özelliği ve yoğunluğunun . PFPE bazlı yağlayıcılardan oluşan gres mükemmel koruma sağlar.

Kluber Asonıc Ghy 72

  Yüksek performanslı ASONIC GHY 72 optimize edilmiş ürün bileşenleri karışımı sayesinde sağlanmaktadır. ASONIC GHY 72 nin rulmanlarda kullanım için olağanüstü özelliklerini sağlar

Klüberquiet Bqh 72 102

  Klüberquiet BQH 72-102 sentetik yüksek sıcaklıklarda çalışan bir grestir. Mükemmel su direnci nedeniyle uzun rulman ömür sunmaktadır. > 80 ° C'de uzun kullanım ömrü sayesinde maliyet tasarrufu sağlar.

Klüber Polylub Gly 801

  Düz rulmanlarda ve kızaklarda ve plastikten yapılmış küçük dişlilerde sürtünmeyi ve aşınmayı azaltan gresdir. Araç kontaklarında rahat geçiş ve sessiz ortam yaratır. DBL 6827.60, VW TL 52147, Brose Fettgruppe bunların dışında 11 araç üreticisi tarafından onaylıdır.

Klüber Mıcrolube Gl 261

  MICROLUBE GL 261, gres özellikle Düşük ve orta hızlı düz ve rulmanlı rulmanlar ve titreşimli alanlarda kullanılır.

Klüber Isoflex Nb 5051

  Sentetik ve uzun süreli gresdir. Ayrıca oksidasyon ve eskimeye karşı dayanıklıdır. Korozyona karşı güvenli bir şekilde korur

Klüberplex Bem 41 141

  Yüksek yüklere maruz kalan yuvarlanma ve kaymalı yataklar için mükemmel bir grestir. Klüberplex BEM 41-141 özellikle rüzgar gücünde ve rulmanlar için tasarlanmıştır.

Klübersynth Lı 44 22

  Sentetik düşük sıcaklık gresidir Düşük sıcaklıklarda mükemmel sonuç elde edilir . Molykote 33 medium birebir muadilidir.

Klübersynth Uh1 14 31

  Klübersynth UH1 14-31 özellikle gıda için geliştirilmiş bir grestir. Bu ürün NSF H1-kaydı vardır. Ve bu nedenle FDA 21 CFR ile uyumludur

Klüber İsoflex Nbu 15

  Özellikle yüksek hızlı uygulamalarda uzun yıllar boyunca denenmiş ve testlerden geçmiştir . Aynı zamanda cnc milleri tekstil alanlarında yüksek hızların dostu bir gresdir . Klüber lubration markasının Amiral gemisidir.