Kaplamalar Kuru Film Yağlayıcılar


Molykote D 321 R

  AŞIRI YÜK, NORMAL HIZ,OSİLASYONA MARUZ KAYMALI YATAKLARDA,RODAJ DÖNEMİNDE,AŞIRI SICAKLIĞA KARŞI VE VAKUMLU ORTAMLARDA,KURU YAĞLAMA İSTENİLEN SÜRTÜNMELİ ORTAMLARDA KULLANILIR.

Molykote 3402 C

  KROZİF ORTAM,AŞIRI YÜK VE NORMAL HIZDAKİ HAREKETLERİN OLDUĞU,KİRLİLİK VE TEKNİK SEBEBLERDEN DOLAYI YAĞ VE GRES KULANIMININ ARZU EDİLMEDİĞİ YAĞLAMA NOKTALARINDA VE KROZİF ETKİLERE KARŞI KORUMA İSTENİLEN YÜZEYLERDE KULLANILIR.

Zincir Yağları


Molykote Omnıglıss

  DÜŞÜK VİSKOZİTELİ ZİNCİR YAĞIDIR.HER TÜRLÜ ZİNCİRİ,MENTEŞELERİN,AÇIKLA ÇALIŞAN DİŞLİLERİN,MAFSALLI BAĞLANTILARIN,VİDALI MİLLERİN BİLHASSA AĞIR İKLİM ŞARTLARININ,NEMLİ ORTAMIN HAKİM OLDUĞU YERDE ÇALIŞAN EKİPMANLARIN YAĞLANMASINDA KULLANILIR.

Molykote Polyglıss

  HER TÜRLÜ ZİNCİRİN,MENTEŞELRİN,AÇIKTA ÇALIŞAN DİŞLİLERİN,MAFSALLI BAĞLANTILARIN VİDALI MİLLERİN NEME HAKİM OLDUĞU YERDE ÇALIŞAN EKİPMANLARIN YAĞLANMASINDA KULLANILIR.

Molykote Mkl N

  YÜKSEK VİZKOZİTELİ ZİNCİR YAĞIDIR. YAĞLAMA NİPELİ OLMAYAN,HIZLI HAREKET EDEN GÜÇ AKTARICI ZİNCİRLERİN YAĞLANMASINDA KULLANILIR.

Gres Yağlar > Mineral Bazlı Gresler


Molykote 0050 Fg

  YAĞLAYICI MADDELERİN GIDAYA TEMAS EDEN KSIMDAN (FDA21 CFR 1789.3570)ŞARTNAMESİNE UYGUN 0 NGLI GENEL AMAÇLI YUMUŞAK GRESDİR. GIDA İÇİN MÜKEMMEL SONUÇLAR İÇERİR. SUYLA YIKANMAYA KARŞI DİRENÇLİDİR. DAMLAMA NOKTASI 216 DERECE. NSF BEGELİDİR .FOOD PROF.

Molykote G 0102

  SU VE NEME KARŞI MÜKEMMEL DİRENCE SAHİP AĞIR HİZMET GRESİDİR . SU DİRENCİNE YÜKSEK BASINÇLARA KARŞI DİRENÇLİDİR . ÖZELLİK İLE DEMİR ÇELİK HADDANE MADEN GİBİ YERLERDE ANİ SICAKLIK DEĞİŞİKLİĞİ OLAN KISIMLAR İÇİN MÜKEMMEL SONUÇ VERİR ..

Molykote G 0101

  YÜKSEK DEVİR UYGULAMALARI İÇİN MİNERAL YAĞ BAZLI LİTYUM SABUNLU GRESDİR . RAYLARDA,ASANSÖR YATAKLARINDA ,ELEKTİRİK MOTORLARINDA KULLANILIR DAMLAMA NOKTASI 260 DERECEDİR..

Molykote Multılub

  GENEL AMAÇLI İÇERİSİNDE KATI YAĞLAYICILAR İÇERMEYEN GRESDİR. MOLYKOTE MULTILUB DÜŞÜK/NORMAL BASINCIN VE ORTA DERECELİ HIZLARIN,NEM VE SU SIÇRAMASININ OLDUĞU YERLERDE KULLANILIR.

Molykote X5 6020

  PLASTİKLERE UYUMLU AĞIR HİZMET GRESİDİR . GENELLİKLE PLASTİK DİŞLİLERİN YAĞLANMASINDA DÜŞÜK VE ORTA HIZLARDA MÜKEMMEL YAĞLAMA PERFORMANSI SAĞLAR .

Molykote G 67

  MİNERAL YAĞ BAZLI, PLASTİKLERE UYUMLU,AĞIR BASINÇLARA DAYANIKLI KATI YAĞLAYICILAR İHTİVA EDEN MÜKEMMEL DİŞLİ GRESİDİR . ÖZELLİKLE PLASTİK DİŞLİLERİN YAĞLANMASINDA KULLANILIR.

Molykote 1102

  MOLYKOTE 1102 GAZ MUSLUKLARININ BİL HASSA DOĞALGAZLI ALANLARIN YAĞLANMASINDA KULLANILIR. GENEL OLARAK DOĞALGAZ TESİSATLARININ ANA VE YAN KOLLARINDAKİ AÇMA VE KAPAMA VANALARINDA,UFAK ÇAPLI GAZ MUSLUKLARININ YAĞLANMASINDA KULLANILIR.

Molykote Fb 180

  KATI YAĞLAYICILAR İÇEREN YÜKSEK ISI VE BASINÇ GRESİDİR . İÇERİSİNDE BULUNAN BENTONİT KATKISI NEDENİYLE DAMLAMA YAPMAZ. ÖZELLİKLE ELEKTİRİK MOTORU FAN YATAKLARINDA DAMLAMA KÖTÜ SONUÇLARA NEDEN OLCAĞINDAN GÜVEN İLE KULLANILABİLİR.

Molykote Longterm W 2

  DÜŞÜK VE ORTA DERECELİ BAŞINÇLARA MARUZ KALAN YAVAŞ VE YÜKSEK HIZ SINIRINDA ÇALIŞAN,MÜKEMMEL YAPIŞMA KABİLİYETİNE SAHİP YÜKSEK PERFORMANSLI GRESDİR. GENEL OLARAK TEMİZ,KİRLENME İSTENMEYEN,BİLHASSA SU İLE TEMAS VE SÜRTÜNME PASI OLANA MAKİNE ELEMANLARININ YAĞLANMASINDA KULLANILIR.

Molykote Longterm 2 Plus

  AŞIRI BASINCA MARUZ KALAN,ORTA/YÜKSEK STRES ALTINDA,YAVAŞ-ORTA DERECELİ HIZ SINIRINDA ÇALIŞAN METAL/KOMBİNASYONLARI SÜRTÜNME PASI TEHLİKESİ OLUK OLUŞUMU VE NEM TEHLİKESİ OLAN MAKİNE ELEMANLARININ YAĞLANMASINDA KULLANILIR. AĞIR SANAYİ MAKİNELERİNİN MANİVELA VE AMARTİSÖR BAĞLANTI NOKTALARINDA KULLANILIR.

Molykote Br 2 Plus

  ÇOK AMAÇLI AĞIR HİZMET GRESİDİR . YÜKSEK KALİTELİ LİTYUM SABUNLU GRES VE Mos2 DE İÇERMEKTEDİR . BASINCA KARŞI DİRENME GÜCÜ ÇOK İYİDİR . YÜKSEK YÜK TAŞIMA KAPASİTESİ,UZUN SÜRELİ YAĞLAMA SU İLE YIKANMAYA KARŞI DİRENÇ GÖSTERİR. AÇIKTA ÇALIŞAN YAĞLAMA NOKTALARINDA KULLANILIR.

Molykote 165 Lt

  Son derece yüksek yük taşıma kapasitesi Grese katılan Mos2 katkı yağlayıcılar nedeniyle çalışma sırasında dişli dişi kanatlarında mevcut oyukların korunması ve azaltılması. Yapışma yapışması nedeniyle son derece mukavetlidir. Korozyona karşı iyi koruma (SKF-Emcor yöntemi kullanılarak test edildiğinde korozyon endeksi 0) Kurşun veya nikel içermez.

Gres Yağlar > Yarı Sentetik Gresler


Molykote G 1001

  LİTYUM KOMPLEX KALINLAŞTIRICININ YÜKSEK SICAKLIK ÖZELLİKLERİYLE,ÇOK İYİ RAFİNE EDİLMİŞ MİNERAL YAĞ VE SENTETİK YAĞ KOMBİNASYONUNU DÜŞÜK SICAKLIK ÖZELLİKLERİNİ BİRLEŞTİREN YÜKSEK PERFORMANLI DÜŞÜK MALİYETLİ BİR GRESDİR.

Molykote Pg 75

  PLASTİK METAL YÜKSEK SÜRTÜNME NOKTALARI İÇİN YÜKSEK VERİMLİ ,DÜŞÜK VE NORMAL HIZLARLA DAYANIKLI UNİVERVAL GRESDİR. BİLYELİ YATAKLARDA ÇOK DÜŞÜK SÜRTÜNMELİ,UZUN ÖMÜRLÜ VE GÜRÜLTÜ YARATMADAN ÇALIŞMA SAĞLAR. SICAKLIK ARALIĞI SAYESİNDE MALZEMELER ÜZERİNDE KORUYUCU BİR ETKİ YARATARAK YAĞLANMA PERİYODUNDA BELİRGİN ARTIŞLAR SAĞLAR.

Molykote G 68

  PLASTİK VE METAL YÜZEYLER İÇİN YÜKSEK VERİMLİ DÜŞÜK VE ORTA DERECELİ HIZLARA ,BASINCA DAYANIKLI GRESDİR. KURŞUN VE NİKEL İÇERMEZ ELEKTİRİKLİ DİŞ FIRÇALAMA CİHAZLARININ VE KAĞIT KIRPMA MAKİNELERİNİN DİŞLİLERİNDE KULLANILIR .

Gres Yağlar > Sentetik (pao) Bazlı Gresler


Molykote Mh 62

  YÜKSEK YÜK TAŞIMA KAPASİTESİNE SAHİP GRESTİR. Elektromekanik cihazlarda kullanıma uygun, artırılmış taşıma kapasitesine sahip sentetik gres.

Molykote Pg 65

  YÜKSEK PERFORMANSLI PLASTİK UYUMLU GRESDİR, DÜŞÜK SÜRTÜNME KAT SAYISINA SAHİPTİR, DEVİR UYGULAMALARINDA KULLANILA BİLİR.

Molykote 2003

  YÜKSEK PERFORMANSLI LİTYUM SABUNLU SENTETİK HİDROKARBON BAZ YAĞLI GRESDİR. PLASTİK METAL KOMBİNASYONLARINDA ORTA-YÜKSEK HIZLI VE YÜKSEK BASINÇ UYGULAMALARINDA KULLANILIR . YÜKSEK SU DİRENCİNE SAHİPTİR . DAMLAMA NOKTASI 190 DERECE.

Molykote G 2001

  Yüksek hızl rulmanlarI için çok çeşitli çalışma sıcaklıklarına sahip sentetik (PAO) soğuğa dayanıklı mükemmel grestir Kluber isoflex nbu 15 birebir muadilidir .

Molykote G 4700

  TİTREŞİM ANİ ŞOK YÜKLERİ DE KAPSAYAN AŞIRI YÜK UYGULAMALARI İÇİN GELİŞTİRİLMİŞTİR. DAMLAMA DERECESİ 285 DERECEDİR . CİNCİNATİ MACHİNES İN P64 ŞART NAMESİNE SAHİPTİR.

Molykote G 4500

  ÇOK AMAÇLI SENTETİK GIDA UYUMLU GRES YAĞIDIR . DİĞER MADENİ ESASLI GRESLERE NAZARAN DAHA YÜKSEK YÜK TAŞIMA ,SU DİRENCİ VE UZUN ÇALIŞMASI İÇİN ÜRETİLMŞTİR . NFS H-1 BELGELİ MÜKEMMEL BİR GRESDİR .

Molykote G 1502 Fm

  ÖZELLİKLE ÇOK YAPIŞKAN YAPIŞKAN YAĞLANMANIN İSTENİLDİĞİ NGLI DEĞERİ 2 VE 3 ARASINDA OLUP BEYAZ RENKLİ NSF H-1 BELGELİ GIDAYA UYGUN GRESTİR .

Molykote Em 60 L

  PLASTİK AKSAMLAR İLE UYUMLU KATI YAĞLAYICILAR İÇEREN ,SENTETİK PTFE KATKILI ÇOK DÜŞÜK SICAKLIK GRESİDİR .

Molykote 1122

  KATI YAĞLAYICI İÇEREN SENTETİK AÇIK DİŞLİ VE ZİNCİR GRESİDİR . YÜKSEK BASINCA KARŞI DİRENÇLİ OLUP,AŞINMAYA KARŞI YÜKSEK KORUMA SAĞLAR. SON DERECE YAPIŞKAN OLUP SUYA KARŞI MÜKEMMEL DERECEYE SAHİPTİR. GRES MEMELERİ İLE DONATILMIŞ İÇİ BOŞ PİMLİ ZİNCİRLERİN İLK YAĞLANMASI İÇİN KULLANILIR.

Molykote Em 30 L

  PLASTİK METAL VE KAUCUK AKSAMLARININ YAĞLANMASINDA KULLANILAN KATI YAĞLAYICILI SENTETİK AĞIR HİZMET GRESİDİR. PLASTİK DİŞLİLERDE YÜK ALTINDA ÇALIŞAN VE AŞINMAYA MÜSAİT AKSAMLARDA GÜVENLE KULLANILIR.

Gres Yağlar > Sentetik (poe) Bazlı Gresler


Molykote 7514

  YÜKSEK DEVİRLERDE ÇALIŞAN YATAKLARDA KULLANILAN SENTETİK BAZ YAĞLI HIZ GRESİDİR. ÖZELLİKLE TRASMİSYON MOTORLARINDA ÇOK BAŞARILIDIR.

Molykote Bg 555

  SENTETİK ESTER YAĞ BAZLI ÇOK YÜKSEK DEVİR VE SICAKLIK GRESİDİR . GÜRÜLTÜSÜZ ÇALIŞMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. ÇOK ÖZEL KATKILAR İLE KARIŞIM YAPILARAK YAĞ BAZI VİSKOZİTESİ DÜZENLENMİŞTİR ANTİPAS ÖZELLİĞİ SAYESİNDE MÜKEMMEL KORUMA SAĞLAR.

Molykote Bg 20

  AŞIRI YÜK ÇOK YÜKSEK HIZLAR VE YÜKSEK SICAKLIKLARDA ÇALIŞABİLEN SENTETİK ESTER BAZLI YAĞLI GRESDİR. GENEL OLARAKA ELEKTİRİK MOTORLARININ ,FIRIN FANLARININ RULMANLARINDA KULLANILIR.

Gres Yağlar > Sentetik (flor-silikon)bazlı Gresler


Molykote Cu 7439

  NİSPETEN DÜŞÜK VE ORTALI DERECELİ BASINÇ,DÜŞÜK HIZ VE AŞIRI KOROZİF,SU VE DOĞRUDAN YÜKSEK SIÇAKLIĞA MARUZ KALAN PARÇALAR İÇİN KULLANILIR GENEL OLARAK FREN SİSTEMLERİNİN,SERBEST KAM SİSTEMLERİNİN,DİSK FREEN KAMPANALRINDA KULLANILIR.

Molykote 44 Lıght & Medıum

  PLASTİKLER İLE UYUMLU YÜKSEK DEVİRLERE UYGUN SİLİKON ESASLI GRESDİR. Yüksek hızlı rulmanlar için silikonlu donma ve ısıya dayanıklı gres.

Molykote 3451

  KİMYASAL DAYANIMI YÜKSEK 2 NGLI FİLOR SİLİKON BAZLI UZUN ÖMÜRLÜ RULMAN GRESTİR . YÜKSEK SICAKLIK ALTINDA ÇALIŞABİLİR. SU DAYANIMI MÜKEMMELDİR . PEK ÇOK KAUCUK VE SENTETİK,PLASTİK MALZEME İLE UYUMLUDUR.

Molykote 1292

  KİMYASAL DAYANIMI YÜKSEK UZUN ÖMÜRLÜ FİLOR SİLİKON BAZLI RULMAN GRESİDİR. KİMYASAL ETKİYE MARUZ YÜKSEK SIÇAKLIĞIN OLDUĞU MEKANİK AKSAMLARDA KULLANILIR.

Gres Yağlar > Sentetik (pfpe) Bazlı Gresler


Molykote Hp 300

  ÖZEL BİR SENTETİK YAĞ VE KATKILARA SAHİP GIDA UYUMLU ÇOK YÜKSEK SICAKLIK GRESİDİR . BÜYÜK GIDA ÜRETİM TESİSLERİN DE A-Z YE TÜM SICAKLIK GÖREN EKİPMANLARDA KULLANILABİLİR. PLASTİK VE KAUCUK MALZEMELERE UYUMLUDUR.

Molykote Hp 870

  AŞIRI YÜKSEK SICAKLIKLARDA VE AĞIR YÜKLERDE TAM OLARAK KORUMA SAĞLAR. HP YAZICI VE TÜREVİ LAZER YAZICILARIN YAZICI VE ISITICI KISMI YÜKSEK ISILARA MAĞRUZ KALDIĞI ZAMAN ÇÖZÜM MOLYKOTE HP-870.

Gres Yağlar > Sentetik (silikon) Bazlı Gresler


Molykote 822 M

  METAL PLASTİK ELESTOMER UYGULAMALARINDA KULLANILAN YÜKSEK PERFORMASNLI SİLİKONLU GRESTİR. DÜŞÜK YÜKLERDE,DÜŞÜK VE ORTA HIZLARDA NEMLİ VE ISLAK ORTAMLARDA KULLANILABİLİR.

Molykote G 5008

  DİELEKTİRİK ÖZELLİĞİ TAŞIYAN YALITKAN SİLİKON GRESTİR. 200 DERECEYE KADAR ÇALIŞMA PERFORMANSI GÖSTERİR. ŞALT SANAYİ SAHALARINDAKİ KESİCİ VE AYIRICI MEKANİZMALARIN YAĞLANMASINDA VE ELEKTİRİK ATLAMALARINI ÖNLEMEDE KULLANILIR.

Molykote G 72

  LİTYUM KOMPLEX KALINLAŞTIRICILI ,SİLİKON ESASLI PLASTİKLER İLE UYUMLU GRESDİR . GÜÇ İLETİM KABLOLARI VİTES DEĞİŞTİRME KABLOLARI VE DEBRİYAJ DEĞİŞME KABLOLARINDA SAĞLAMLIKLA KULLANILABİLİR.

Molykote Pg 54

  YAVAŞ ORTA VE YÜKSEK HIZDA ÇALIŞAN DÜŞÜK VE ORTAK YÜK ALTINDAKİ PLASTİK,METAL KAUCUK KOMBİNASYONLARI İÇİN YÜKSEK PERFORMANSLI GRESDİR. YÜKSEK OKSİDASYON DERECESİNE SAHİPTİR. YAĞLAYICILAR İÇEREN,AÇIK RENKLİ YAPIŞKAN GRES PASTE ÜRÜNÜDÜR.

Molykote Pg 21

  Plastik ve elastomerlerle uyumlu silikonlu donmaya ve ısıya dayanıklı gresdir. Elektromekanik cihazlarda ve ev aletlerinde plastik parça mekanizmalarında kullanılır.

Molykote G 5511

  İçme suyu temini ve gaz besleme sistemlerinde kullanılan silikonlu donmaya ve suya dayanıklı bileşik.

Molykote Dc 4 Compound

  Silikonlu kimyasal olarak dirençli birleşik , elektrik yalıtımı ve sızdırmazlık maddesi olarak kullanılır. Çok iyi sonuçlar elde edilebilir. Sızdırmazlık cihazlarının yağlanması, özellikle gıda endüstrisinde fırın kapıları, cam endüstrisin deki makine ve pnömatik valfleri, hidroelektrik santrallerin kilitleri yerlerde kullanılır.

Molykote 7348

  Yüksek sıcaklık ve düşük devir uygulamaları için silikon esaslı lityum kompleks grestir. pnömatik alanlarında çok başarılı bir şekilde kullanılır.

Molykote 55 O Ring

  Silikon esaslı O-RİNG yağlayıcıdır. Oksitlenmeye karşı yüksek direnç gösterir.

Molykote 41 Grease

  Silikon ısıya dayanıklı ve plastik gres, rulmanlarda kullanıma uygundur. yükek sıcaklıklarda çok iyi sonuçlar elde edilir.

Molykote 33 Lıght &medıum

  Soğutma üniteleri ve dondurucu içindeki mekanizmalar için mükkemmel sonuç verir üstün esk dereceler çalışma özelliği ile donmaya karşı en iyi çalışma performansı gösterir.

Molykote G 807

  Yüksek viskoziteli silikon baz yağ ve PTFE bazlı donmaya ve ısıya dayanıklı bileşiklerle çok uyumlu gresdir Elektromekanik cihazlarda metal / plastik ve metal / yağlanması Bilyalı rulmanlar Fren kaplinleri

Molykote G 5032

  SİLİKON İÇERİKLİ PTFE KATKILI YÜKSEK SICAKLIK GRESİDİR. GIDA ONAYLI BİR GRESDİR. GÜVEN İLE SİLİKON VE GIDA UYUMU TERCİH EDECEĞİNİZ HER ALANDA KULLANABİLİRSİNİZ.

Molykote 111 Compound

  YÜKSEK VİZKOZİTELİ VANA VE SIZDIRMAZLIK GRESİDİR. 111 COMPOUND VALF,VANA,O-RİNG VE MUSLUKLARDA BİLHASSA AŞIRI SICAKLIĞA VE KİMYEVİ MADDELERE MARUZ KALIMDA MÜKEMMEL SONUÇ GÖSTERİR. HAVA HAVADAN VE ÇEVRE ETKENLERDEN ETKİLENMEZ.

Montaj Pasteleri > Gres Pasteler


Molykote P 1900

  YAĞLAYICI MADDELERİN TESADÜFİ GIDA TEMASINA İZİN VEREN SICAKLARA DAYANAIKLI GRES PASTEDİR.

Molykote P 1500

  BEYAZ KATI YAĞLAYICILAR İÇEREN GRES PASTEDİR. TEMİZ YAĞLAMA İSTENİLEN NOKTALARDA AŞIRI BASINÇ VE SU DAYANIMI GEREKTİREN UYGULAMALARDA KULLANABİLİR.

Molykkote U N

  200 DERECE NİN ÜZERİNDE ÇALIŞAN RULMANLI VE KAYMALI YATAKLARIN,MAFSALLARIN KURU YAĞLAMASI İÇİN KULLANILIR. DAHA YÜKSEK SICAKLIKLARDA SIVI TAŞIYICI BUHARLAŞIR VE GERİYE KALAN KATI YAĞLAYICILAR 450 DERECEDE HAVASIZ ORTAMLARDA İSE DAHA YÜKSEK SICAKLARA KADAR YAĞLAMA GÖREVİNİ SÜRDÜRÜR.

Molykote Tp 42

  AŞIRI YÜKE MARUZ,SU VE METAL METAL İŞLEME SIVILARI İLE YIKAMAYA KARŞI KORUMA İSTENENKAYMALI YÜZEYLERDE KULLANILIR. BİLHASSA METAL İŞLEME MAKİNALARININ AYNASINDA KULLANILIR.

Spreyler


Molykote Seperatör Sprey

  SİLİKON ESASLI KALIP AYIRICI VE YAĞLAYICI SPREY DİR. RENK-ŞEFFAF.

Molykote Multıglıss

  5 ÖZELLİKLİ PAS ÇÖZÜCÜ,METAL KORUYUCU,SU DEFEDİCİ,KROZYON ÖNLEYİCİ VE ÇOK İYİ NUFUZ EDİCİDİR.

Molykote Metal Protector

  METALİK AKSAMLARIN KOROZYONA KARŞI KORUNMASI İÇİN SOLVENT İÇERKLİ WAKS.

Molykote Metal Cleaner

  METAL YÜZEYLERİN TEMİZLENMESİ İÇİN KULLANILIR.

Molykote L 0500

  KROZYONA KARŞI ÇİNKO KURU KAPLAMA.