Hidrolik Yağları


Shell Tellus S4 Me 46

  Yüksek sıcaklıkların söz konusu olabileceği modern hidrolik sistemlerde termal kararlılığı çok yüksektir. sistemde temiz ve güvenilir bir çalışma sağlar.

Shell Tellus S2 V 68

  Uzun sıvı ömrü ve Bakım tasarruf sağlar. termal ve kimyasal bozulmaya direnerek aralıklar. Korozyon ve paslanma, özellikle nemli veya nemli ortamlarda tam koruma sağlar.

Shell Tellus S2 V 46

  Yüksek performans gösteren yüksek viskozite indeksli mineral esaslı hidrolik yağıdır. sıcaklık değişimlerinin çok fazla olduğu hidrolik sistemlerde kullanılır.

Shell Hydraulic S1 M 68

  Güvenilir koruma ve performans sağlar. Sıcaklığın ve filtrasyon gereksinimlerinin ılımlı olduğu hafif veya normal şartlar altında çalışan uygulamalar için kullanılır. temel koruma ve performans konusunda iyi çözümler sunar.

Shell Hydraulic S1 M 46

  Yüksek Performanslı Hidrolik Yağdır. yüksek viskozite indeksli, mineral yağlar ve üstün katık paketi kullanılarak imal edilmiştir.

Shell Tellus S2 M 68

  Shell Tellus hidrolik yağları standart yağ ömrüne kıyasla dört kata kadar daha uzun yağ ömrü sağlayan ve ekstra uzun ömürlü sentetik teknoloji sıvılarından daha az ve zorlu uygulamalara yönelik güvenilir bir yağdır.

Shell Tellus S2 M 46

  Shell Tellus hidrolik yağları standart yağ ömrüne kıyasla dört kata kadar daha uzun yağ ömrü sağlayan ve ekstra uzun ömürlü sentetik teknoloji sıvılarından daha az ve zorlu uygulamalara yönelik güvenilir bir yağdır.

Gres Yağları


Gadus S3 V460 1.5

  Yüksek viskoziteli baz yağlıve EP katıkları sayesinde ağır yüklere dayanım sağlar. Yüksek sıcaklıklara dayanam gösterir. Önde gelen rulman üreticileri tarafından performansı onaylanmıştır.

Gadus S3 V220c 2

  MÜKEMMEL YÜK TAŞIMA ÖZELLİĞİ GÖSTERİR. YÜKSEK ORANDA SUYUN BULUNDUĞU ORTAMLARDA MÜKEMMEL ÇALIŞMAYA SAHİPTİR.

Gadus S3 V220c 1

  MÜKEMMEL YÜK TAŞIMA PERFORMANSI SAĞLAR. YÜKSEK ORANDA SULU ORTAMLARDA BİLE MÜKKEMMEL ÇALIŞMSA SAĞLAR. PARÇALARI VE RULMANLARI KROZYONA KARŞI KORUR.

Gadus S3 T460 1.5

  VİZKOZİTE VE YÜKSEK SICAKLIK GÖSTEREN GRESDİR. METAL İÇERMEYEN KALINLAŞTIRICI SAYESİNDE MERKEZİ YAĞLANMA SİSTEMLERİNDE ÜSTÜN PERFORMANS SAĞLAR.

Gadus S3 T100 2

  YÜKSEK SICAKLIKLARA KARŞI DRENÇ GÖSTEREN GRESDİR. KROZYONA VE SU KARŞI MÜKKEMMEL ÇALIŞMA SAĞLAR.

Gadus S2 V220d 2

  Yüksek basınca ve Ağır yüklere dayanıklı gresdir. Darbeli yüklerde aşınmaya karşı koruma sağlar.

Gadus S2 V220az 3

  Olağanüstü yük taşıma kapasitesine sahip grestir. Özellikle titreşimin söz konusu olduğu çalışma alanlarında kullanılır. Suya karşı dirençlidir.

Gadus S2 V220ad 2

  YÜKSEK SICAKLARA DAYANIKLI GRESDİR. KROZYONA KARŞI DRENÇ SAĞLAR. AĞIR YÜKLER ALTINDA BOZULMAYA VE AKMAYA KARŞI DRENÇ GÖSTERİR.

Gadus S2 V220 2

  Maksimum performansa dayanıklı gresdir. Otomotiv sektöründeki merkezi sistem yağlamasında kullanılır.

Gadus S2 V220 1

  Merkezi yağlama sistemlerinin ve ağır yüklerin söz konusu olduğu uygulamalarda kullanılır. Ortam sıcaklığında çalışan yüksek ve basınçlı dişli sistemlerinde kullanılır.

Gadus S2 V220 00

  Olağanüstü yük taşıma kapasitesine sahip gresdir. Ürünün kararlılığı çok daha yüksektir. Özellikle titreşimin çok olduğu yerlerde kullanılır.

Gadus S2 V220 0

  Olağanüstü yük ve taşıma kapasitesine sahiptir. Özellikle titreşimin söz konusu olduğu çalışma alanlarında yumuşamasını ve akmasını önler.

Gadus S2 V100c 3

  YÜKSEK PERFORMANSLI GRES YAĞIDIR. SIVIYA KARŞI ÇOK DAHA DAYANIKLIDIR. KOROZYONA KARŞI MÜKEMMEL KORUMA SAĞLAR.

Gadus S2 V100 3

  Yüksek performanslı çok amaçlı gresdir. makaralı rulmanlar için korozyon koruması ve aşınma azaltıcı özellikler için kullanılır. özellikle elektrik motorları için rulmanların yağlanması için kullanılır.

Gadus S2 V100 2

  Yüksek Performanslı Çok Amaçlı Gresdir. Korozyona karşı direnç özelliği vardır. Zorlu ortamlarda etkili koruma sağlar.

Gadus S2 U460l 2

  Yüksek Sıcaklık Gresidir. Shell Gadus S2 U460L, ağır yük ve yüksek sıcaklık altında çalışan düşük ve orta hızlı rulmanlar ve kaymalı yataklarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Shell Gadus S2 Og 40

  Shell Gadus S2 OG gresleri bir dizi üstün kaliteli kurşun ve solvent içermez, tam EP yağlayıcıları ile geliştirilmiştir Üstün Performans Açık Dişli Gresdir.

Shell Gadus S2 A320 2

  Yüksek Performanslı Çok Amaçlı Aşırı Basınç Gresidir. Shell Gadus S2 A320 gresleri, endüstriyel ve deniz uygulamaları için pürüzsüz dokulu, kalsiyum bazlı greslerdir. Aşırı basınç performansı gerektiren orta sıcaklıklarda çalışır.

Kompresör Yağları


Shell Corena S3 R 68

  Mükemmel performans gösteren üstün kaliteli bir üründür. Oksidasyona karşı olağanüstü direnç gösterir. Pas ve korozyona karşı etkin koruma sağlar.

Shell Corena S3 R 46

  Yüksek performanslı yağlama için tasarlanmış üstün kaliteli bir hava kompresörü yağıdır. Mükemmel koruma sağlamak için gelişmiştir.

Shell Corena S2 P 68

  Shell Corena S2 P, yüksek basınçlı pistonlu kompresörler için yağlama performansını sağlamak üzere tasarlanmıştır. yüksek kaliteli bir hava kompresörü yağıdır.

Dişli Yağlar


Shell Omala S4 We 220

  Mükemmel aşınmaya karsı koruma ve yüksek viskozite indeksi ile mükkemel koruma sağlar. Zararlı oksidasyon ürünleri oluşumuna karşı dayanımı çok yüksektir.

Shell Omala S4 We 150

  Mükemmel aşınmaya karsı koruma sağlar. Çok düşük sıcaklıklarda bile ilk çalışma anında maksimum çalışma performansı sunar.

Shell Omala S4 Gxv 220

  Mükemmel aşınmaya karsı koruma sağlar. Sürtünmeyi minimuma indirme özelliğine sahiptir. Çok düşük sıcaklıklarda bile ilk çalışma anında maksimum çalışma sağlar.

Shel Omala S4 Gxv 150

  Mükemmel aşınmaya karsı koruma sağlar. Sürtünmeyi minimuma indirme özelliğine sahiptir. Çok düşük sıcaklıklarda bile ilk çalışma anında maksimum çalışma performansı sağlar.

Shell Omala S2 Gx 220

  Kurşun içermeyen yüksek basınç ve katkılı ağır hizmet endüstiyel dişli yağdır. Yüksek yük taşıma kapasiteleri ve sürtünmeyi önleme özellikleri sayesinde dişli sistemlerinde ve diğer endüstriyel uygulamalarda mükemmel performans gösterirler.

Kızak Yağları


Shell Tonna S3 M 220

  Döküm ve sentetik malzemeler de dahil olmak üzere kızak sistemlerinde kullanılan çok çeşitli malzemelerle kullanılır. Kızak ve hidrolik sisteminde tek tip yağ kullanılan tezgahlarda kullanılabilir.

Shell Tonna S3 M 68

  Döküm ve sentetik malzemeler de dahil olmak üzere kızak sistemlerinde kullanılan çok çeşitli malzemelerle uyumludur. Kızak ve hidrolik sisteminde tek tip yağ kullanılan tezgahlarda kullanılır.

Sirkülasyon Ve Rulman Yağları


Shell Morlina S2 Bl 22

  Bir dizi makine yağlama sistemi için uygundur. yüksek hızlı iğlerin yağlanması için özellikle uygundur.

Shell Morlina S2 Bl 10

  Uzun yağ ve tasarruf sağlar. iyi kanıtlanmış bir pas ile formüle edilmiştir.ve yüksek direnç sağlayan oksidasyon inhibitörü paketi oksidasyona, hava, su ve bakır gibi metal katalizörler ve yağ ömrünü uzatmaya yar

Tekstil Yağları


Shell Textileneedles2 M 32

  Uzun sıvı ömrü ve bakım tasarrufu sağlar. Çamur oluşumunu en aza indirir. tekstil makinaları için mükemmel ötesi bir yağlama sağlar

Trafo Yağları


Shell Diala S4 Zx I

  Shell tarafından üretilen en yeni elektrik yalıtım yağıdır. Sıfır sülfür içeriğinin rahatlığıyla uzun bir yağ ömrü sunar.

Isı Transfer Yağları


Shell Heat Transfer S2 S

  Yüksek Performanslı Isı Transferi Sıvısıdır. Düşük viskozite, mükemmel akışkanlık ve ısı transferi sağlar.

Türbin Yağları


Shell Turbo T 32

  Yüksek Kaliteli Endüstriyel Buhar ve Gaz Türbin Yağıdır. Doğal olarak oksidatif olarak kararlı baz yağların birlikte kullanılır.